t.: 28659005
aj-gun@inbox.lv
facebook.com/ajgunapdruka/

T-krekls bērnu (100% kokvilna) ar termoapdruku.

Apdrukas tehnoloģija:

    - uzraksti un grafiskie attēli - arduka ar elastīgas termoplēves palīdzību.

      -fotogrāfijas un krāsainās bildes -termouzlīme, kas tiek aprukāta ar sublimācijas metodu.

Apdruka nemaina savu krāsu un uzskatu arī pēc daudzkārtīgas mazgāšanas.

Pirms pasūtīšanas lūdzam apskatīt izmēru tabulu!

KĀ IZVEIDOT SAVU DIZAINU?

1)  Ja Jums jau izstrādāts preces dizains, lūdzu pievienojiet to spiežot pogu UPLOAD FILES. Izvēlēties visas nepieciešamas opcijas - preces veidu, daudzumu un t.t., un spiediet pogu IELIKT GROZĀ. Pēc tam dodieties uz grozu, lai pabeigtu pasūtījuma noformēšanu.

2)  Ja vēlaties izstrādāt dizainu ar mūsu speciālistu palidzību, tad pievienojiet bildes (poga UPLOAD FILES) un vēlamo tekstu (poga PIEVIENOT TEKSTU). Var arī pievienot savus komentārus par dizaina izvietošanu. Izvēlēties visas nepieciešamas opcijas - preces veidu, daudzumu un t.t.spiediet pogu IELIKT GROZĀ. Pēc tam dodieties uz grozu, lai pabeigtu pasūtījuma noformēšanu.  1-2 darba dienu laikā pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas mēs izgatavosim preces maketu un nosūtūtīsim to saskaņošanai uz Jūsu e-pastu.

3) Jums ir iespēja patstāvīgi izveidot savu dizainu ar DIZAINU KONSTRUKTORA palīdzību! Atveriet  DIZAINU KONSTRUKTORU  (kategoriju izvēlne ekrāna augšpusē).  Vispirms jāizvēlē visas nepieciešamas opcijas - preces veidu, daudzumu un t.t.  Pēc tam nospiediet taustiņu GET CUSTOM DESING ekrāna apakšā. Jums atvērsies Dizainu konstruktors, kur Jūs varat lejupielādēt savas bildes, pevienot un rediģēt tekstu, kā arī izmantot mūsu sagatavotas bildes (Add Clipart). Kad pabeigsiet veidot dizainu, spiediet pogu IELIKT GROZĀ. Pēc tam dodieties uz grozu, lai pabeigtu pasūtījuma noformēšanu. Lūdzu ņemiet vērā, kā grozā vienlaicīgi var būt tikai viens produkts, kas izveidots ar Konstruktora palidzību. Lai pievienot vēl vienu produktu, būs jāpabeidz iepriekšējais pasūtījums! (tas neattiecas uz pārējām precēm, kas pasūtītās bez konstruktora palīdzības) 

T-krekls bērnu ar termoapdruku

  • Modelis: T3000
  • Pieejamība: Pieejams
  • 16,00 €

  • Bez nodokļa: 13,22 €

  • 5 vai vairāk 13,00 €
  • 10 vai vairāk 12,00 €
  • 20 vai vairāk 11,00 €
  • 50 vai vairāk 10,00 €
  • 100 vai vairāk 9,00 €

Papildu izvēles:

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here


Latvijas interneta veikali Salidzini.lv logotips