t.: 28659005
aj-gun@inbox.lv
facebook.com/ajgunapdruka/

Preču piegāde un atgriešana

Preču piegāde un atgriešana

1. PIEGĀDES NOTEIKUMI

1.1. Pasūtījums tiek pieņemts apstrādei tikai pēc pasūtījuma pilnas apmaksas.

1.2. Lūdzam iespējami precīzi norādīt piegādes adresi un telefona numuru šim nolūkam norādītajos laukos.

1.3. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajās preču cenās. Piegāde iespējama uz "Omniva" pakomātiem Latvijas teritorijā.

1.4.  Ja prece tiek saņemta veikala birojā, maksa par piegādi netiek aprēķināta. Preci iespējams saņemt  Rīgā, A.Saharova ielā 27. 

1.5. Par preču piegādi ir jānorēķinās, apmaksājot avansā rēķinu vai maksājot ar internetbanku.

1.6. Pasūtījums tiks apstiprināts un prece tiks izgatavota  pēc maksājuma saņemšanas veikala norēķinu kontā un preces maketa saskaņošanas.

2. PREČU ATGRIEŠANAS UN NAUDAS ATMAKSA


2.1. Slēdzot distances līgumu, t.i. veicot pirkumu interneta veikalā www.ajgun-apdruka.lv, jūs varat izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas dienas (izņemot gadījumos, kas norādīti punktā 2.6. un 2.7.).


2. 2. Jums ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Jūsu vajadzībām un vēlmēm, nebojājot preci.

2.3. Ajgun-apdruka.lv nesedz preces atgriešanas pasta izdevumus.

2.4. Ja 14 dienu laikā pēc atteikuma pieteikuma mēs neesam saņēmuši preci, no kuras esat atteicies, tad atteikuma pieteikums tiek anulēts.

2.5. Ja izmantojat atteikuma tiesības, interneta veikalam Ajgun-apdruka.lv  ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 31 kalendāro dienu laikā no dienas, kad esam saņēmuši atgriezto preci un pārliecinājušies par tās kvalitātes atbilstību, atmaksāt naudu.

2.6. Ajgun-apdruka.lv  ir tiesības atteikties no naudas atgriešanas gadījumā, kad ir veikts neprecīzs pasūtījums (norādīts nepareizais izmērs, krāsa un/vai modelis). Pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzu, pārliecināties par modeļa, izmēra un krāsas atbilstību Jūsu vēlmēm.

2.7. Pasūtījumiem, kas izgatavoti ar Jūsu individuālajiem dizainiem nauda netiek atgriezta.

Latvijas interneta veikali Salidzini.lv logotips