t.: 28659005
aj-gun@inbox.lv
facebook.com/ajgunapdruka/

Spilvens ar divpusējiem fliteriem 40x40 cm ar sublimācijas apdruku. Fliiteru viena puse ir spīdīga (var izvēlēties krāsu), bet otra - balta (piemērota apdrukai)Apdrukas izmērs līdz 270x370 mm. Cenā iekļauts spilvens, spilvendrāna un apdruka uz fliteriem.

Spilvendrānas otra puse - balts audums 100% poliesters. Ir iespējama apdruka arī  spilvendrānas otrajā pusē.

KĀ IZVEIDOT SAVU DIZAINU?

1)  Ja Jums jau izstrādāts preces dizains, lūdzu pievienojiet to spiežot pogu UPLOAD FILES. Izvēlēties visas nepieciešamas opcijas - preces veidu, daudzumu un t.t., un spiediet pogu IELIKT GROZĀ. Pēc tam dodieties uz grozu, lai pabeigtu pasūtījuma noformēšanu.

2)  Ja vēlaties izstrādāt dizainu ar mūsu speciālistu palidzību, tad pievienojiet bildes (poga UPLOAD FILES) un vēlamo tekstu (poga PIEVIENOT TEKSTU). Var arī pievienot savus komentārus par dizaina izvietošanu. Izvēlēties visas nepieciešamas opcijas - preces veidu, daudzumu un t.t.spiediet pogu IELIKT GROZĀ. Pēc tam dodieties uz grozu, lai pabeigtu pasūtījuma noformēšanu.  1-2 darba dienu laikā pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas mēs izgatavosim preces maketu un nosūtūtīsim to saskaņošanai uz Jūsu e-pastu.

3) Jums ir iespēja patstāvīgi izveidot savu dizainu ar DIZAINU KONSTRUKTORA palīdzību! Atveriet   DIZAINU KONSTRUKTORU   (kategoriju izvēlne ekrāna augšpusē).  Vispirms jāizvēlē visas nepieciešamas opcijas - preces veidu, daudzumu un t.t.  Pēc tam nospiediet taustiņu GET CUSTOM DESING ekrāna apakšā. Jums atvērsies Dizainu konstruktors, kur Jūs varat lejupielādēt savas bildes, pevienot un rediģēt tekstu, kā arī izmantot mūsu sagatavotas bildes (Add Clipart). Kad pabeigsiet veidot dizainu, spiediet pogu IELIKT GROZĀ. Pēc tam dodieties uz grozu, lai pabeigtu pasūtījuma noformēšanu. Lūdzu ņemiet vērā, kā grozā vienlaicīgi var būt tikai viens produkts, kas izveidots ar Konstruktora palidzību. Lai pievienot vēl vienu produktu, būs jāpabeidz iepriekšējais pasūtījums! (tas neattiecas uz pārējām precēm, kas pasūtītās bez konstruktora palīdzības) 

Spilvens ar divpusējiem fliteriem 40x40 cm ar apdruku

  • Modelis: S4000
  • Pieejamība: Pieejams
  • 20,00 €

  • Bez nodokļa: 16,53 €

  • 5 vai vairāk 18,00 €
  • 10 vai vairāk 16,00 €
  • 20 vai vairāk 14,00 €
  • 50 vai vairāk 12,00 €
  • 100 vai vairāk 11,00 €

Papildu izvēles:

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here


Latvijas interneta veikali Salidzini.lv logotips