t.: 28659005
aj-gun@inbox.lv
facebook.com/ajgunapdruka/

Ziemassvētku eglīšu bumba d=80 mm ar sublimācijas apdruku. Apdrukas izmērs d=50 mm.

Apdruka tiek veidota uz bumbai piestiprinātās metāla plāksnītes, kas jāpielīmē sagatavotajā vietā.

Materiāls: plastmasa


KĀ IZVEIDOT SAVU DIZAINU?

1)  Ja Jums jau izstrādāts preces dizains, lūdzu pievienojiet to spiežot pogu UPLOAD FILES. Izvēlēties visas nepieciešamas opcijas - preces veidu, daudzumu un t.t., un spiediet pogu IELIKT GROZĀ. Pēc tam dodieties uz grozu, lai pabeigtu pasūtījuma noformēšanu.

2)  Ja vēlaties izstrādāt dizainu ar mūsu speciālistu palidzību, tad pievienojiet bildes (poga UPLOAD FILES) un vēlamo tekstu (poga PIEVIENOT TEKSTU). Var arī pievienot savus komentārus par dizaina izvietošanu. Izvēlēties visas nepieciešamas opcijas - preces veidu, daudzumu un t.t.spiediet pogu IELIKT GROZĀ. Pēc tam dodieties uz grozu, lai pabeigtu pasūtījuma noformēšanu.  1-2 darba dienu laikā pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas mēs izgatavosim preces maketu un nosūtūtīsim to saskaņošanai uz Jūsu e-pastu.

3) Jums ir iespēja patstāvīgi izveidot savu dizainu ar DIZAINU KONSTRUKTORA palīdzību! Atveriet DIZAINU KONSTRUKTORU (kategoriju izvēlne ekrāna augšpusē).  Vispirms jāizvēlē visas nepieciešamas opcijas - preces veidu, daudzumu un t.t.  Pēc tam nospiediet taustiņu GET CUSTOM DESING ekrāna apakšā. Jums atvērsies Dizainu konstruktors, kur Jūs varat lejupielādēt savas bildes, pevienot un rediģēt tekstu, kā arī izmantot mūsu sagatavotas bildes (Add Clipart). Kad pabeigsiet veidot dizainu, spiediet pogu IELIKT GROZĀ. Pēc tam dodieties uz grozu, lai pabeigtu pasūtījuma noformēšanu. Lūdzu ņemiet vērā, kā grozā vienlaicīgi var būt tikai viens produkts, kas izveidots ar Konstruktora palidzību. Lai pievienot vēl vienu produktu, būs jāpabeidz iepriekšējais pasūtījums! (tas neattiecas uz pārējām precēm, kas pasūtītās bez konstruktora palīdzības) 

Ziemassvētku eglīšu bumba d=8 cm ar jūsu foto

  • Modelis: ZB1000
  • Pieejamība: Pieejams
  • 9,00 €

  • Bez nodokļa: 7,44 €

  • 5 vai vairāk 8,00 €
  • 10 vai vairāk 7,50 €
  • 20 vai vairāk 6,50 €
  • 50 vai vairāk 5,50 €
  • 100 vai vairāk 4,50 €

Papildu izvēles:

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here

Image Filename
Upload Empty

Drop Files Here


Latvijas interneta veikali Salidzini.lv logotips